خودآرایی در فردیس

خود آرایی چیست؟

خود آرایی چیست؟خیلی وقت ها پیش آمده که بعد از مدت زیادی گشتن هنوز آرایشگاه دلخواه خود را پیدا نکرده ایم و از کار سالن های زیبایی دیگر نیز راضی نیستیم.گاهی وقت ها هم که وقت و زمانی برای نوبت گرفتن در آرایشگاه ها نداریم اقدام به خودآرایی میکنیم اما باید بدانیم که خود آرایی تکنیک ها و روش های خاص خود را دارد که اگر آن ها را از یک مربی یاد بگیریم دیگر نیازی به رفتن به آرایشگاه نخواهیم داشت.

خود آرایی مراحلی مشخص شده دارد که باید قدم به قدم در آرایش کردن با آن جلو رفت.باید قبل از هر چیزی با تکنیک های پاکسازی پوست آشنا شده باشید.قبل از آرایش بهتر است صورت را با آب و صابون بشویید که پوست صورت آماده آرایش کردن شود.

به طور خلاصه در مرحله اول از کرم ها یا کرم پودر ها استفاده میکنید.در مرحله بعد از فیکساتور ها برای فیکس کردن آرایش استفاده میکنید.بعد از آن سراغ چشم ها میروید و شروع به خط چشم و سایه زدن میکنید.برای زیباتر دیده شدن چشم ها میتوانید از انواع لنز های رنگی بهره بگیرید.

حالا برای اینکه مژه های زیباتر و بلندتری داشته باشید از فرمژه استفاده میکنید فقط دقت کنید که در این کار زیاده روی نکنید تا باعث ریختن مژه خود نشوید.ناگفته نماند که فرمژه قبل از ریمل استفاده میشود.

برای برجسته تر دیده شدن گونه هایتان از رژ گونه استفاده کنید.و در آخر هم سراغ رژ لب بروید کمی به لب های خود رنگ و لعاب بدهید.با این تکنیک های خود آرایی با هزینه بسیار کمتر از آرایشگاه ها میتوانید خود را زیبا کنید به شرط آنکه اصول آن را نزد یک مربی آرایشگری یاد گرفته باشید.