مزایا و معایب کاشت مژه

بررسی مزایا و معایب کاشت مژه

بررسی مزایا و معایب کاشت مژه . امروزه کاشت مژه یکی از پرطرفدار ترین روش هایی است که خانم ها برای زیباتر دیده شدن چشم ها و مژه هایشان استفاده میکنند که واقعا هم تاثیر زیادی در زیباتر دیده شدن چهره خانم ها دارد و حتی میتواند بدون آرایش زیبایی خاصی را برایتان به ارمغان بیاورد.

یکی از فواید و مزایای مژه مصنوعی این است که هر روز که از خواب بیدار میشوید دیگر احتیاج به ریمل زدن برای بلند تر نشان دادن مژه هایتان ندارید و باتوجه به اینکه برای کاشت مژه باید هزینه کرد خیلی از خانم ها میگویند که این هزینه ارزشش را دارد.

اما لازم است این نکته را بدانید که اگر خدمات کاشت مژه به صورت اصولی برایتان انجام نشود میتواند آسیب جدی به مژه های طبیعی تان بزند و باعث ریزش آن ها شود و طبیعتا اگر هم این کاربه صورت حرفه ای انجام شود هیچ آسیبی برای مژه هایتان نخواهد داشت.

با توجه به اینکه این کار هیچ گونه دردی ندارد اگر در هنگام کاشت مژه احساس درد یا سوزش چشم ها یا آمدن اشک از چشم هایتان داشتید حتما آرایشگرتان را در جریان بگذارید.خوب است بدانید که امروزه تنوع زیادی از مدل های مژه مصنوعی در بازار وجود دارد که شما باید با تحقیق و بررسی مژه مصنوعی مورد نظر خودتان را برای کاشت انتخاب کنید. مزایا و معایب کاشت مژه