عروس سرا در مارلیک

نکات مهم در مورد آرایش و شینیون عروس

نکات مهم در مورد آرایش و شینیون عروس.در شب عروسی آرایش عروس بیشتر از هرچیزی جلب توجه میکند و نباید هیچ عیب و ایرادی داشته باشد برای همین است که خانم ها در انتخاب آرایشگاه شب عروسیشان اینقدر حساس هستند.البته ناگفته نماند که همین حساسیت را نیز در مورد انتخاب لباس عروس نیز دارند زیرا میخواهند بهترین و زیباترین لباس عروس در فامیل را بپوشند که زبانزد خاص و عام باشد.

چند هفته قبل از شب عروسی پیش آرایشگاهی که انتخاب کردید بروید از او بخواهید میکاپ و شینیون شب عروسیتان را روی شما اجرا کند تا هم با مواد سازگار با پوست شما آشنا شود هم بتوانید نمونه کارش روی صورت خودتان را ببینید.دقت کنید که لباس سفید پوشیده باشید چون شب عروسی لباس سفید تنتان است.

به نکات ریز دقت کنید.به آرایشگر یادآوری کنید که رنگ موهایتان با رنگ ابرو ها یکی باشد.قبل از همه اینها چند عکس از آرایش صورت و شینیون مویی که دوست دارید با خود به سالن ببرید و به آرایشگرتان نشان دهید تا ببینید آیا میتواند همان مدل را روی سر و صورت شما پیاده کند یا اصلا آن مدل به شما میآید؟

در کنار اینکه مدل های جدید و متفاوت را روی صورت و موهای خود امتحان میکنید از انتخاب مژه مصنوعی غافل نشوید.بعد از آرایش در نور های مختلف سالن خودتان را ببینید.

با رعایت این نکات میتوانید آرایشی دلبخواه را در شب عروسیتان داشته باشید.