پیدا-کردن-آرایشگر-عروسی

چگونه یک آرایشگاه خوب را برای عروسی انتخاب کنیم

چگونه یک آرایشگاه خوب را برای عروسی انتخاب کنیم .اگر میخواهید در روز عروسی از آرایش صورت و موی خود راضی باشید باید به نکاتی دقت کنید.شب عروسی شبی بیادماندنی و تکرار نشدنی خواهد بود برای همین همه به دنبال بهترین آرایشگر برای آرایش صورت و موی خود هستند تا بتوانند در زیباترین حالت خود قرار گرفته و بهترین عکس و فیلم را از عروسی خود تهیه کنند.اما قبل از انتخاب آرایشگاه و بستن قرارداد برای آرایش عروسی باید بدانیم که چه مدل آرایش را از آرایشگر میخواهیم.برخی افراد دوست دارند در شب عروسی خود کمی تغییر چهره دهند و اطرافیان را غافلگیر کنند و برخی دیگر نیز دوست دارند که فقط کمی آرایش همراه با شینیون برایشان انجام شود و نیاز به لنز و مژه مصنوعی و … ندارند.

اما باید از آرایشگاه و آرایشگر مورد نظر شناخت کافی داشته باشید زیرا اگر آرایشتان را خراب کند و آنطور که شما دوست دارید آرایش نشوید هم اعصابتان خورد شده و هم بعدا که به عکس و فیلم عروسی نگاه میکنید برای همیشه یک بار پشیمانی از انتخاب آرایشگاه تان روی شانه های تان خواهد ماند.

چند روز قبل از عروسی با یکی دونفر از اقوام از آرایشگر نمونه کار عروس بخواهید و حضوری بروید و عروس ها را از نزدیک ببینید به چند عکس و فیلم بسنده نکنید.اگر امکان داشت از آرایشگر بخواهید چشمه ای از هنرش را روی صورت و موهای شما پیاده کند و از اقوامتان در مورد آرایش نظر بپرسید.دقت کنید افرادی را با خود به آرایشگاه ببرید که نظری رک و صادقانه به شما بدهند.

به آرایشگاهی که همیشه برای کوتاهی مو و اصلاح ابرو میرفتید اطمینان نکنید.این دلیل قانع کننده ای نیست کسی که همیشه ابروهایتان را خوب برمیداشته یا موهایتان را خوب کوتاه میکرده بتوانید شما در بهترین شب زندگیتان هم خوب آرایش کند.بعضی آرایشگر ها فقط در حیطه خاصی تخصصی دارند و همه عروس کار نیستند.

در روز عروسی زمان زیادی برای شینیون گریم و میکاپ عروسی نیاز است از همین جهت سعی کنید هرچه سریعتر در آرایشگاه حاضر شوید که آرایشگر هم با خیال راحت به کار کردن روی سر و صورت شما بپردازد تا وقت کافی برای رفتن به آتلیه را نیز داشته باشد و همه کار ها هول هولکی نشود.

در هنگام آرایش سعی کنید آرایشگر را راهنمایی کنید که چگونه آرایشتان کند و از او بخواهید تا با آینه پشت موهایتان را نیز به شما نشان دهد.اما سعی کنید در این کار زیاده روی نکنید و آرایشگر را گیج نکنید قبل از آرایش مو عکس شینیون مورد نظر را به آرایشگرتان نشان دهید.

از دوستان و آشنایانتان در مورد بهترین آرایشگاه ها و عروس کار ها بپرسید و از تجربیات آنها استفاده کنید.قبل از شینیون تاج و تور خود را به سالن زیبایی ببرید تا جای آن هارا روی سرتان تنظیم کند.به جای خرید تاج میتوانید آن را از مزون ها اجاره کنید.

با رعایت نکات بالا میتوانیم یک آرایشگاه خوب برای عروسی انتخاب کنیم.